ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Tytuł nie wyświetlany dla informacji

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2008-11-07 14:49:57 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne, informacja należąca do archiwum

Akapit nr - brak tytułu

 
KOMISJA REWIZYJNA

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Waszczyszyn Andrzej Przewodniczący
2. Najmowicz Czesław Wiceprzewodniczący
3. Baumann Waldemar  Członek

 
 
 

KOMISJA SPRAW SPOŁECZNYCH,  PORZĄDKU PUBLICZNEGO I  ZDROWIA
 

Lp.

Imię i nazwisko Funkcja
1. Soliszko Bogusław Przewodniczący
2.  Łątkowska -Tyszkiewicz Krystyna Wiceprzewodniczący
3.   Banasiak Edmund Członek
4.   Jara Irena Członek
5.  Kuczewski Zygmunt Członek
6.  Kurowski Alojzy Członek
7.  Pec Cezary Członek
8.   Ślebioda Jan Członek
9.   Fijas Bogusław Członek
10.  Waszczyszyn Andrzej

Członek

 
Do Komisji Zdrowia, Spraw Społecznych i Porządku Publicznego należą sprawy z zakresu promocji i ochrony zdrowia, pomocy społecznej, polityki prorodzinnej, wspierania osób niepełnosprawnych, porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli, ochrony przeciwpowodziowej, przeciwpożarowej i zapobiegania innym zagrożeniom życia i zdrowia ludzi, obronności oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi

 

KOMISJA BUDŻETU I GOSPODARKI

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1.  Ślebioda Jan Przewodniczący
2. Niewiadomski Andrzej Wiceprzewodniczący
3. Mańka Andzej Członek
4.   Andrzej Filipiuk Członek
5.   Gawryluk Aleksander Członek
6.   Grubba Jerzy Członek
7.   Lipski Janusz Członek
8.   Pec Cezary Członek
9.   Piaścik Mieczysław Członek
10.   Wawrzyński Cezary Członek
11. Łątkowska - Tyszkiewicz Krystyna Członek

Do Komisji Budżetu i Gospodarki należą sprawy z zakresu finansów powiatu, przeciwdziałania bezrobociu oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy, transportu zbiorowego i dróg publicznych, administracji architektoniczno - budowlanej, utrzymania powiatowych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz obiektów administracyjnych, promocji powiatu oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi.

 

 

KOMISJA ROLNICTWA, ŚRODOWISKA I GEODEZJI

 

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Banasiak Edmund Przewdoniczący
2.  Jara Irena Wiceprzewodniczący
3.   Dużyński Stanisław Członek
4.  Kuczewski Zygmunt Członek
5.   Lipski Janusz Członek
6.   Mańka Andrzej Członek
7. Piaścik Mieczysław Członek
8. Wawrzyński Cezary Członek
9. Baumann Waldemar Członek
10. Siwkowski Stanisław Członek
11. Szczurowska Ewa Członek

Do Komisji Rolnictwa, Środowiska i Geodezji należą sprawy z zakresu rolnictwa, leśnictwa i rybactwa śródlądowego, ochrony środowiska i przyrody, gospodarki wodnej, geodezji, kartografii  i katastru, gospodarki nieruchomościami oraz zapobiegania nadzwyczajnym zagrożeniom środowiska oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi.

 

KOMISJA OŚWIATY,  KULTURY I SPORTU

 

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1.  Najmowicz Czesław Przewodniczący
2.  Dużyński Stanisław Wiceprzewodniczący
3.  Gawryluk Aleksander Członek
4.   Grubba Jerzy Członek
5.   Kurowski Alojzy Członek
6.   Siwkowski Stanisław Członek
7.  Soliszko Bogusław Członek
8.   Szczurowska Ewa Członek
9.   Fijas Bogusław Członek
10. Niewiadomski Andrzej Członek
11. Filipiuk Andrzej Członek

Do Komisji Oświaty, Kultury i Sportu należą sprawy z zakresu edukacji publicznej, kultury i ochrony dóbr kultury, kultury fizycznej i turystyki oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi.

« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Ostródzie
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu