ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Tytuł nie wyświetlany dla informacji

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2008-11-07 11:20:38 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne, informacja należąca do archiwum

Akapit nr - brak tytułu

 
KOMISJA REWIZYJNA

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Waszczyszyn Andrzej Przewodniczący
2. Wanda Łaszkowska Członek
3. Dariusz Bonisławski  Członek

 

KOMISJA SPRAW SPOŁECZNYCH,  PORZĄDKU PUBLICZNEGO I  ZDROWIA
 

Lp.

Imię i nazwisko Funkcja
1. Ryszard Bogucki Przewodniczący
2. Irena Jara Wiceprzewodniczący
3. Włodzimierz Brodiuk Członek
4. Cezary Wawrzyński Członek
5. Ewa Michałowska Członek
6. Zbigniew Połoniewicz Członek
7. Stanisław Siwkowski Członek
8. Andrzej Waszczyszyn Członek
9. Bogusław Fijas Członek

 
Do Komisji Zdrowia, Spraw Społecznych i Porządku Publicznego należą sprawy z zakresu promocji i ochrony zdrowia, pomocy społecznej, polityki prorodzinnej, wspierania osób niepełnosprawnych, porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli, ochrony przeciwpowodziowej, przeciwpożarowej i zapobiegania innym zagrożeniom życia i zdrowia ludzi, obronności oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi

 

KOMISJA BUDŻETU I GOSPODARKI

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Wanda Łaszkowska Przewodniczący
2. E lżbieta Głowacka - Kutarba Wiceprzewodniczący
3. Jerzy Adamowicz Członek
4. Włodzimierz Brodiuk Członek
5. Stanisław Brzozowski Członek
6. Bogusław Fijas Członek
7. Mirosław Markowski Członek
8. Cezary Pec Członek
9. Mieczysław Piaścik Członek
10. Ewa Szczurowska Członek
11. Grzegorz Socha Członek

Do Komisji Budżetu i Gospodarki należą sprawy z zakresu finansów powiatu, przeciwdziałania bezrobociu oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy, transportu zbiorowego i dróg publicznych, administracji architektoniczno - budowlanej, utrzymania powiatowych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz obiektów administracyjnych, promocji powiatu oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi.

 

 

KOMISJA ROLNICTWA, ŚRODOWISKA I GEODEZJI

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Irena Jara Przewdoniczący
2. Celina Winnicka Wiceprzewodniczący
3. Ryszard Bogucki Członek
4. Stanisław Brzozowski Członek
5. Jan Kacprzyk Członek
6. Mieczysław Piaścik Członek
7. Janusz  Sobierajski Członek

Do Komisji Rolnictwa, Środowiska i Geodezji należą sprawy z zakresu rolnictwa, leśnictwa i rybactwa śródlądowego, ochrony środowiska i przyrody, gospodarki wodnej, geodezji, kartografii  i katastru, gospodarki nieruchomościami oraz zapobiegania nadzwyczajnym zagrożeniom środowiska oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi.

 

KOMISJA OŚWIATY,  KULTURY I SPORTU

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Celina Winnicka Przewodniczący
2. Stanisław Siwkowski Wiceprzewodniczący
3. Jan Kacprzyk Członek
4. Cezary Pec Członek
5. Zbigniew Połoniewicz Członek
6. Bogdan Purzycki Członek
7. Dariusz Bonisławski Członek
8. Ewa Szczurowska Członek

Do Komisji Oświaty, Kultury i Sportu należą sprawy z zakresu edukacji publicznej, kultury i ochrony dóbr kultury, kultury fizycznej i turystyki oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi.

 

« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Ostródzie
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu