ˆ

Wykaz telefonów

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Wykaz telefonów

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
Spis telefonów Starostwa Powiatowego w Ostródzie
Tel. 89 642 98 00
Fax 89 642 98 17

adres e-mail:

 
Nazwisko i imię
 Nr telefonu
Stanowisko-zadania 
Nr pok.
Andrzej Wiczkowski
89 642 18 90
Starosta Ostródzki 
219
Jan Kacprzyk
89 642 18 90
Wicestarosta
217
Piotr Strzylak
89 642 98 50
Członek Zarządu
233
 Administracji, Nadzoru i Kadr
Koszczał Jolanta
89 642 98 45
Sekretarz Powiatu
201
Świątek Karolina 89 642 98 47 Podinspektor 218
Nowakowska Marzanna
89 642 98 20
Inspektor
213
Szostek Anna 89 642 98 20 Podinspektor 213
Zaworski Michał 89 642 98 64 Biuro Audytu Wewnętrznego i Kontroli - Audytor Wewnętrzny 417
Bejgrowicz Teresa 89 642 98 64 Biuro Audytu Wewnętrznego i Kontroli - Inspektor 417
Markowska Aneta
89 642 98 03
Inspektor
216
Węglarz Barbara 89 642 98 03 Inspektor 216
Malisz Anna 89 642 98 61 Biuro Zamówień Publicznych - Inspektor 418
Tomporowska Paulina 89 642 98 61 Biuro Zamówień Publicznych - Inspektor 418
Laska Marta  89 642 98 44 Inspektor 223
Podolak Ilona 89 642 98 44 Pomoc administracyjna 223
Oliwa Katarzyna 89 642 98 00 Kancelista 133
Krajzewicz Arkadiusz 89 642 98 00 Kancelista 133
Zambrzycki Szymon
89 642 98 02
Informatyk
328
Jastrzębski Marek 89 642 98 02 Informatyk 328
Iszoro Sylwia
89 642 98 55
Archiwista
332
Wydział Finansowy
Żynda Hanna
89 642 98 10
Skarbnik Powiatu
230
Polanowska Aneta
89 642 98 13
Zastępca Skarbnika, Główny Księgowy
231
Żurawska Anna
89 642 98 26
Inspektor
228
Kowalska Beata
89 642 98 12
Inspektor
232
Sokołowska Grażyna
89 642 98 27
Inspektor
224
Kacprzyk Milena
89 642 98 16
Podinspektor
225
Drobisz Iwona
89 642 98 26
Inspektor 
228
Stasiuk Justyna
89 642 98 12
Inspektor
232
Błaszczak Karolina 89 642 98 16 Podinspektor 225
Zduniak Ilona 89 642 98 11 Podinspektor 229
Wasiuta Anna
89 642 98 12
Podinspektor 232
Twarda Milena 89 642 98 42 Podinspektor (kasa) 106
Markowska Justyna 89 642 98 11 Podinspektor 229
Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Ewidencji Gruntów
Standara Marek
89 642 98 33
Naczelnik Wydziału
322
Baniewska Danuta
89 642 98 34
Inspektor
323
Nowicka Lidia
89 642 98 56
Inspektor
325
Ignatjuk Mariusz
89 642 98 51
Inspektor
324
Pełech Beata
89 642 98 21
Podinspektor
333
Jankowska Iwona
89 642 98 56
Inspektor
325
Gapa Anna
89 642 98 35
Geodeta
321
Koszczał Aleksandra 89 642 98 35 Geodeta 321
Pajdak Katarzyna
89 642 98 37
Podinspektor
320
Ankowska Anna
89 642 98 37
Geodeta
320
Olga Kosiniak
89 642 98 38
Geodeta (wypisy i wyrysy ewidnecji gruntów)
331
Kotyśko Adam 89 642 98 35 Geodeta 321
Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
Janiak Jan
89 642 98 39
Naczelnik Wydziału  
426
Merda Paweł 89 642 98 74 Inspektor 429
Koperkiewicz Sylwia
89 642 98 76
Inspektor
425
Kukliński Marcin
89 642 98 75
Inspektor 
424
Szcześniak Michał
89 642 98 25
Inspektor
424
Bazydło Anna
89 642 98 14
Inspektor
423
Urbanowicz Aneta 89 642 98 69 Podispektor 424
Wydział Oświaty, Kultury i Sportu
Marzena Skuratko-Wacławek
89 642 98 19
Naczelnik Wydziału
306
Mazur Dorota
89 642 98 30
Inspektor 
304
Dębska Ewa
89 642 98 57
Inspektor 
303
Żebrowska Anna
89 642 98 58
Inspektor 
302
Grenda Izabela
89 642 98 31
Inspektor
302
Budziszewska-Hilińska Dorota
89 642 98 58
Inspektor 302
Wydział Budownictwa i Architektury
Stec Bogusław
89 642 98 79
Naczelnik Wydziału
334
Ruciński Daniel 89 642 98 18 Inspektor 436
Grotowski Aleksander 89 642 98 18 Inspektor 436
Chojnacka Klaudia 89 642 98 18 Podinspektor 436
Wydział Techniczno-Inwestycyjny
Wilczek Artur 89 642 98 41 Naczelnik Wydziału 421
Myśliński Marek 89 642 98 04 Inspektor 419
Wydział Rozwoju Lokalnego (ul. Jana III Sobieskiego 9, budynek CUP)
Faraś-Bąk Adriana
89 642 98 43
Naczelnik Wydziału
212
Matusiak Monika
89 642 98 32
Inspektor
213
Szerszeń Piotr
89 642 98 28
Inspektor
210
Kopańko-Zalewska Marta
89 642 98 28
Inspektor
210
Rosłoniec Aleksandra 89 642 98 52 Podinspektor 213A
 
Wydział Promocji
Kropidłowski Henryk
89 642 98 53
Naczelnik Wydziału
309
Turski Grzegorz
89 642 98 07
Inspektor
310
Banaszkiewicz Błażej 89 642 98 54 Podinspektor 311
Stanowiska jednoosobowe
Domin-Chmielińska Mariola
89 642 98 63
Powiatowy Rzecznik Konsumentów (bezpłatne poradnictwo
w zakresie ochrony interesów konsumentów)
przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00
 412
Grobis Piotr 89 642 98 40
Specjalista ds. BHP, Inspektor Ochrony Danych
312
Referat Obrony Cywilnej, Zdrowia i Spraw Obywatelskich
Maraczewski Henryk
89 642 98 62
89 642 18 92
Inspektor
414
Gesek Joanna
89 642 98 62
89 642 18 92
Inspektor
414
Wydział Komunikacji i Transportu
Bera Tadeusz
89 642 98 65
Naczelnik Wydziału
407
Czarnecka Alicja
89 642 98 72
Podinspektor - prawa jazdy, karty parkingowe
109
Bonisławski Krzysztof
89 642 98 67
Inspektor  -transport drogowy, OSK, SKP
408
Wilczyńska Anna
89 642 98 70
Inspektor- rejestracja pojazdów
104
Grzeszczak Marzena
89 642 98 82
Inspektor
103
Dymkowska Magdalena 89 642 98 70 Podinspektor- rejestracja pojazdów 102
Janiak-Pepłowska Agnieszka 89 642 98 67 Inspektor 408
Gesek Norbert 89 642 98 66 Inspektor 409
Skolmowski Kamil
89 642 98 67
Podinspektor
408
Grabowska Agnieszka
89 642 98 73
Podinspektor - prawa jazdy - zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych,
skierowania na badania lekarskie
109
Juszczyk Joanna 89 642 98 70 Podisnpektor 102
Wityczyn Karolina 89 642 98 70 Podinspektor 102
fax do Wydziału Komunikacji  (89) 642 98 71
Wydział Geodezji i Kartografii
Hordejuk Krzysztof
89 642 98 29
Naczelnik Wydziału - Geodeta Powiatowy
336
337
Gruszecki Wojciech
89 642 98 24
Geodeta
313
Dumiński Arkadiusz
89 642 98 24
Geodeta
313
Pielak Bartosz
89 642 98 22
Starszy Geodeta
314
Jaksina Magdalena 89 642 98 05 Geodeta 315
Bonk Krzysztof 89 642 98 05 Geodeta 315
Włodarczyk Katarzyna 89 642 98 22 Geodeta 314
Obsługa
Juszczyk Marian 89 642 98 08 Konserwator 2
Grabowski Grzegorz 89 642 98 08 Robotnik gospodarczy 2
Jobska Magdalena 89 642 98 04 Pomoc administracyjna 419
Oddziały w Morągu, ul. 11-go Listopada 9
Szymanowski Tomasz
89 757 42 44
Inspektor (Wydział Budownictwa i Architektury)
12
Dybikowski Dariusz 
89 757 38 91
Kierownik Oddziału Komunikacji i Transportu
52
Płoska Alicja 89 757 42 44 Podinspektor (Oddział Komunikacji i Transportu) 53
Strzylak Ewa 89 757 42 44 Podinspektor (Oddział Komunikacji i Transportu) 53
Sidor Dorota
89 757 42 44
Sekretarka (kasa)
57
Smoliński Kamil
89 757 21 82
Kierownik Oddziału Geodezji i Kartografii
7
Łazicki Eugeniusz
89 757 21 82
Geodeta (Oddział Geodezji i Kartografii)
7
Waleriańska Katarzyna
89 757 21 82
Starszy Geodeta (Oddział Geodezji i Kartografii)
7A
Soroka Jolanta 89 757 21 82 Geodeta (Oddział Geodezji i Kartografii) 7A
Milewski Ireneusz
89 757 29 78
Podinspektor (Wydz. Gospodarki Nieruchomościami i Ewidencji Gruntów)
9
Dubicka Milena 89 757 42 44 Inspektor (Wydz. Gospodarki Nieruchomościami i Ewidencji Gruntów) 5
Szczurowska Alicja 89 757 42 44 Podinspektor (Wydz. Gospodarki Nieruchomościami i Ewidencji Gruntów) 5

Metryczka informacji

Podmiot udostępniający informację: Starostwo Powiatowe w Ostródzie
Osoba, która odpowiada za treść: Daniel Drobisz Data wytworzenia informacji: 2008-10-21 09:42:22
Wprowadził informację do BIP: Administrator Systemu Data udostępnienia informacji: 2008-10-21 09:42:30
Osoba, która zmieniła informację: Szymon Zambrzycki Data ostatniej zmiany: 2019-06-05 10:17:53
Artykuł był wyświetlony: 44295 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Ostródzie
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu